Чисті коври – здорова родина

kover

Килими виконують важливу місію в інтер’єрі – вони відповідають за домашній затишок, створюють атмосферу невимушеного комфорту. Водночас всі знають, що килим – це пилонакопичувач, з часом він може забруднитися, на ньому можуть з’являтися плями, а, якщо в будинку є домашні тварини, то взагалі систематично покривається ворсинками шерсті.

 Але з такими наслідками побутового користування потрібно вміти вчасно справлятися, адже це не лише не естетично, але й небезпечно для усіх членів сім’ї. Як показують дослідження: щоденним сухим прибиранням реально видалити до 70% пилу і бруду.

Враховуючи занятість сучасних людей, про щоденне прибирання килима мова не може йти. Рішенням стане замовлення послуги – чистка килимів, завдяки якій в домівках запахне не тільки свіжістю і чистотою, а й стане легше дихати.

Читайте также:  Чем хороши гидравлические подъемные столы?

Професіонали компанії сайту http://korysni-posluhy.com/чистка-килимів-та-ковроліну/ готові якісно і швидко повернути килимовим покриттям їх первозданний вигляд, відновити структуру килима при можливих забрудненнях плямами, позбавити текстуру неприємного запаху. Ефективна хімчистка завжди починається з визначення складової структури волокна килима. Потім вже підбирається технологія очищення, хімзасоби і методи сушіння.

Етапність очищення килима в хімчистках

  1. Видалення пилу і бруду методом сухого прибирання. Цей процес проводиться з допомогою спеціального пилососа, який обладнаний вакуумною насадкою.
  2. Обробка килима відповідними хімічними розчинами, які в змозі розщепити різного походження плями, що не були видаленні під час сухого очищення.
  3. Локальне видалення з килима плям застарілого походження, втоптаних жуйок, воскових капель, залишків пластиліну – це все можна вичистити лише кислотними хімічними розчинами.
  4. Вакуумне видалення залишків хімічного засобу з поверхні килима за допомогою спеціальної професійної машини.
Читайте также:  Готовьте удобно и легко с помощью гриля контактного

Справжня ціна хімчистки килимів у Львові буде названа замовнику лише після індивідуального огляду килимової структури і визначення важкості забруднення. Але це однозначно буде дешевше і економніше ніж купити новий килим, адже килимове покриття буде набагато довше служити, якщо систематично за ним доглядати.

Очищення килима можливе спеціалістами як в домашніх умовах, так і в місцях безпосередньої локації хімчистки. Професійне видалення бруду з килима – це не має вважатися примхою окремого населення нашої країни, а має виникнути розуміння, що це дійсно потрібна необхідність для здоров’я кожної сім’ї.