Сталеві листи. Переваги та характеристики

Сталеві листи

Сталевий лист – це один з основних елементів, без яких не мислить себе жодне будівництво. На сьогодні ціни на металевий сталевий лист абсолютно різні, але не варто особливо радіти і кидатися на «гарячі пропозиції» – краще довіряти перевіреним і надійним компаніям з хорошою репутацією.

Якщо ви задумали будівництво звичайного об’єкта або об’єкта машинобудування, то вам обов’язково знадобиться сталевий лист від Вікант, тому що металобаза Вікант гарантує якість металопродукцій, яка є затребувана практично на кожному об’єкті будівництва. Метал можна купити навіть в інтернет-магазині металобази Вікант, та оформити доставку у будь-яку крапку України

Як роблять металеві листи

Для виробництва металевих листів використовують кілька методів, а саме:

  • лист, виготовлений гарячекатаним (на верстаті прокочується розплавлений стальний злиток або сляб);
  •  лист, виготовлений холоднокатані методом (тонка і гладка пластина високоточного виробництва).
Читайте также:  Виды строительных лесов, используемые в современном мире

Для того, щоб правильно вибрати виріб, необхідно враховувати його характеристики. Вони можуть бути наступними:

  1. стандарт виробництва листа, Гости, ТУ виробництва;
  2.  за якою технологією він був здійснений;
  3.  показання хімічного складу сталі та її марка;
  4.  наскільки лист товстий, які розміри має.

Сталеві листи – це один із найпоширеніших продуктів металевого прокату, який за кількістю використання і сферами застосування може змагатися з трубними матеріалами.

list

 

В металопрокаті також існують рифлені вироби. Вони застосовуються для забезпечення антиковзні властивостей поверхні, по якій переміщується людина. Такі листи відрізняються великою кількістю спеціальних нерівностей на поверхні. Це можуть бути овальні і прямокутні рифлення, розташовані під кутом один до одного і відрізняються, відповідно, формою і кількістю.

Читайте также:  Чем отличается мягкая черепица от жесткой?

Найчастіше такий прокат застосовується для покриття підлоги, сходинок, сходней. Він використовується в оформленні присадибної ділянки, з нього створюються металоконструкції загального призначення.

Сфери застосування

Сталевий лист застосовується в багатьох сферах, а саме:

● будівництві (в якості обшивки приватного, промислового, складського приміщення, гаража, даху);

● виготовлення коробчатих конструкцій, які потім наповнюють бетоном.

Як вже згадувалося раніше – сталеві аркуші вкрай важливі для машинобудування, застосовуються у сфері оборонної промисловості, автомобілебудуванні, при створенні фундаментів будівель. Завдяки своїй низькій вартості, він використовується в побутовому будівництві.