Як взяти гроші до зарплати на картку онлайн за 2 хвилини

Мікрокредитування є зручним інструментом для швидкого вирішення фінансових труднощів. Мікрофінансові організації дають можливість взяти гроші до зарплати на картку онлайн, заощадивши час на поїздках до офісу та очікуваннях у чергах. Завдяки автоматизації рутинних процесів, кожен може отримати позику за 2 хвилини.

Хто може оформити онлайн кредит на карту за 2 хвилини

Скористатися послугами мікрокредитування можуть українські громадяни віком від 18 років. Для проходження реєстрації потрібен мобільний телефон, а для заповнення анкети – дані паспорта та ідентифікаційний код. Цього достатньо для отримання доступу до особистого кабінету з можливістю подання заявки та підписання кредитних документів. Щоб отримати кошти, потрібна банківська картка платіжної системи VISA або MasterCard.

Гроші на картку онлайн

Враховуючи мінімальні вимоги та лояльне ставлення мікрофінансових організацій до позичальників, отримати гроші до зарплати на картку онлайн можуть:

 • учні вищих навчальних закладів;
 • пенсіонери;
 • працевлаштовані неофіційно;
 • фрилансери;
 • жінки у декретній відпустці;
 • люди з «чистою» кредитною історією;
 • люди з простроченнями за попередніми кредитами.

Умови кредитування для всіх позичальників, враховуючи вищевказані категорії, однакові. Наприклад, МФО ЗеКредит видає онлайн кредити на карту розміром від 1 000 до 7 000 грн під 0.5% на день. Для погашення платежів можна вибрати період від 7 до 30 днів. У разі успішного закриття першого кредиту максимальна сума зросте до 12 000 грн.

Як отримати гроші до зарплати на картку онлайн за 2 хвилини

Мікрофінансова організація створила максимально комфортні умови для швидкого здобуття фінансової допомоги. Подати запит можна через сервіс, який доступний цілодобово у будь-який день тижня, враховуючи вихідні та свята. Для підписання документів достатньо погодитись з умовами кредитування. А гроші компанія переказує на банківську картку, після чого їх можна використовувати на будь-які цілі.

Якщо хочете швидко отримати онлайн кредит на карту до зарплати, рекомендуємо зараз перейти на сервіс ЗеКредит та пройти стандартні етапи оформлення:

 1. У формі реєстрації вкажіть номер мобільного телефону.
 2. В спеціальне поле введіть останні чотири цифри номеру телефону, з якого вам зателефонують.
 3. На сторінці заповнення анкетних даних детально вкажіть інформацію про себе, враховуючи паспортні дані та ідентифікаційний код.
 4. На сторінці додавання платіжних даних вкажіть реквізити банківської картки.

Вищеописані етапи потрібно пройти лише один раз. Коли забажаєте взяти онлайн кредит на карту, увійдіть до особистого кабінету, виберіть суму та термін. Протягом 2 хвилин на номер телефону прийде повідомлення про схвалення/відхилення заявки. Якщо її схвалили, підпишіть електронний кредитний договір та паспорт кредиту, після чого компанія перерахує кошти на карту.